Є в нашому чудовому місті унікальний заклад, де зранку до вечора, впродовж цілого року, живе дитинство – це ДНЗ №19 «Кобзарик». Приходячи сюди - ти немов потрапляєш у казку, а коли вдивляєшся у безодню дитячих оченят - ти усвідомлюєш усю відповідальність перед ними малюками, ти набираєшся величезної сили та енергії задля них, щоб жити та творити.

У жовтні 1991 року, наш дошкільний заклад привітно відчинив двері для своїх перших вихованців. З перших днів заклад очолювала Дяконець Наталія Юріївна. Працюючи завідувачем 25 років, вміло керувала роботою дошкільного закладу. Багато часу минуло з цієї пори, багато змін відбулося в садочку. Змінювались вихованці, колектив, змінювався зовнішній вигляд закладу. Відповідно до наказу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради завідувачем дошкільним закладом була призначена Духновська Ольга Іванівна.

Впродовж 25-літньої історії існування близько двох тисяч вихованців випустилися із навчального закладу для подальшого навчання в школі.

А який він зараз наш садок? «Кобзарик»- особливий заклад – це друга оселя для дітей та працівників. А свою оселю завжди хочеться зробити затишною і теплою, не схожою на іншу. Можна стверджувати, що саме таку домівку для дітей і дорослих ми створили. І головне в ній не стільки зовнішня краса, скільки добра атмосфера, аура позитиву та творчості.

Кiлькiсть переглядiв: 198

Коментарi